Відкриття фірми у Польщі. Товариство з обмеженою відповідальністю

10.03.2016


При реєстрації компанії в Польщі найпопулярнішою формою є товариство з обмеженою відповідальністю — Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Sp. z o.o.), — яке може бути засноване однією особою або групою іноземних громадян для будь-яких цілей, передбачених законом. Товариство з обмеженою відповідальністю є юридичною особою і може вести в Польщі повну господарську діяльність, без обмежень. Засновниками і членами правління спільно можуть бути члени сім’ї, друзі, близькі, компаньйони.
Перевагами ТОВ порівняно з іншими юридичними формами, передбаченими польським законодавством, є відносно низька вартість створення компанії, можливість ведення господарської діяльності відразу ж по закінченню нетривалої процедури реєстрації у Реєстрі суб’єктів підприємницької діяльності (KRS), обмежена відповідальність і низький мінімальний акціонерний капітал, зрозумілі правила для поточного керівництва з боку правління компанії, низькі витрати на утримання компанії та виконання вимог польського законодавства. З моментом реєстрації у реєстрі підприємців товариство з обмеженою відповідальністю набуває статусу юридичної особи.

Товариство з обмеженою відповідальністю:
Оподаткування
Товариство оподатковується ПДВ/CIT (податок на прибуток від юридичних осіб)
Обов`язки підприємців
Товариство відповідає всім своїм майном без обмежень. Співвласники не несуть відповідальності за зобов’язаннями товариства, несуть ризик до величини вкладів, внесених у товариство.
Kaтегоріі іноземців, які можуть заснувати товариство з обмеженою відповідальністю
Кожен іноземець, який перебуває в Польщі легально, може заснувати і вести товариство з обмеженою відповідальністю.
Статутний капітал
Мінімальний статутний капітал ТОВ у Польщі — 5.000,00 польських злотих.
Строки реєстрації
від дати подання заяви до остаточного вирішення становлять від 1 тижня до 1,5 місяця.
Для процедури реєстрації компанії іноземний громадянин не зобов’язаний легалізувати своє перебування в Польщі і подавати документи на отримання дозволу на роботу в Польщі. Він є власником фірми і не зобов’язаний фізично постійно знаходитися у Польщі. Людина, яка насправді буде здійснювати підприємницьку діяльність у Польщі, це наприклад, директор компанії. У випадку, якщо директором фірми є іноземець, він повинен подати документи на отримання дозволу на роботу в Польщі і повинен мати підставу для проживання в Польщі. Члени сім’ї, які мають дозвіл на тимчасове проживання, наданий у зв’язку з прибуттям або перебуванням у Польщі для возз’єднання з сім’єю іноземців, які мають дозвіл на тимчасове проживання і здійснюють підприємницьку діяльність на підставі запису в реєстрі економічної діяльності, що здійснюється на основі взаємності, можуть заснувати і здійснювати підприємницьку діяльність на тих же умовах, як і іноземці.

Процес створення та реєстрації ТОВ у Польщі вимагає виконання багатьох умов, визначених у Кодексі Комерційних Компаній. Помилки, які можуть виникнути, тягнуть за собою повернення документів Господарським Судом і збільшення термінів реєстрації. Для ефективного проведення реєстрації Вам необхідна буде допомога досвідченого експерта. Фахівці нашої компанії з солідним багаторічним досвідом роботи у сфері реєстрації та ведення бізнесу в Польщі допоможуть Вам у цьому з урахуванням всіх Ваших індивідуальних вимог.
Ми цінуємо Ваш час та допомагаємо заощадити Ваші гроші! Наші клієнти можуть зосередитися на розвитку свого бізнесу в Польщі, у той час як ми подбаємо про вирішення усіх організаційних і супутніх питань.

 

Новости

Изменения в законах о регистрации фирм в Польше

12.07.2017

13 июля вступают в силу изменения в польском законодательстве. Теперь, чтобы зарегистрировать Sp. z o. o. (OOO) через интернет, необходимо […]

читать далее

Требования к печати организации в Польше

02.01.2017

В польском законодательстве печать фирмы не требуется. Однако, она может понадобиться при заполнении налоговых деклараций и заявок в Фонд обязательного […]

читать далее

Обязательная прописка в Польше с 2018

15.12.2016

         В новом законопроекте Министерства внутренних дел и Администрации Республики Польша, предусмотрена обязательная прописка для граждан страны. […]

читать далее